PHYTOMER prekės ženklo pristatymas: istorija, veikliosios medžiagos, produktų linijų apžvalga - pristato sertifikuota trenerė Ramunė Markevičienė

Tęskite pažintį su PHYTOMER GROUP toliau nuotoliniu būdu ar gyvai nemokamai. Registruokitės artimiausiems mokymams profesionalams užpildę formą žemiau.

 

Profesonalioms veido, kūno ir SPA procedūroms atlikti būtinų įgūdžių įgysite ir esamus pagilinsite nemokamuose mūsų atstovaujamos kosmetikos – PHYTOMER, PHYTOCEANE, FLEUR’S ir VIE COLLECTION – mokymuose grožio srities profesionalams, kurie bent kartą per savaitę organizuojami Vilniuje, Dienos SPA centre ESLAUDA Žvėryne, nykdomi nuotolinių būdu, taip pat, iš anksto sutarus, važinėjame ir po kitus Lietuvos miestus ir kosmetologų bei kosmetikų rengimo įstaigas.

Jei esate kosmetologas, grožio terapeutas ar grožio salono ar SPA savininkas, registruokitės mokymams, kad pagilintumėte savo profesionalios SPA kosmetikos ir ritualų žinias tel. 8 52 75 03 06 arba el. paštu info@phytomer.lt  pildykite žemiau esančią formą ir su Jumis susisieksime.

 

Vardas *

El. paštas *

Tel. nr.

Žinutė