Gėlių įkvėpta kosmetika

Fleur's

FLEUR‘S sužydėjo 1998 metais, kai kosmetikos kūrėja Brigitte Geduin nusprendė pasidalinti savo aistra gėlėms ir tapybai su grožio profesionalais.

Aukščiausi moksliniai pasiekimai

ITIN VEIKSMINGA

FLEUR‘S sujungia aukščiausio lygio mokslinius pasiekimus ir įvairius gamtos turtus: mineralus, vandens ir ajurvedinius elementus, gėlių ir vaisių kokteilius, eterinius aliejus.

rafinuoti išskirtiniai kvapai

PAŽADINA POJŪČIUS

FLEUR‘S pavyko sukurti ypač moterišką, gundančią ir patrauklią kolekciją: rafinuoti išskirtiniai kvapai persipina su prabangiomis tekstūromis ir ryškiomis spalvomis, o kiekvienas produktas pažadina visus pojūčius.

optimalus sinergijos derinys

FLORIZACIJA®

„FLORIZACIJA®“ – tai optimalus sinergijos derinys, kai sujungiamos tikslingai parinktos gėlių veikliosios medžiagos ir specifiniai veiksmingumą didinantys komponentai.

30 ypatingų gėlių

FLORARIUMAS

FLEUR‘S mokslininkų šiltnamyje – florariume – trisdešimt ypatingų gėlių – tai mokslo lobis, kuris garantuoja pastebimus ir nepaneigiamus grožio rezultatus Jums.

Darnioji plėtra

PAGARBA APLINKAI

FLEUR’S gerbia aplinką: Kontroliuojamas derliaus nuėmimas, užtikrinama darnioji plėtra, kultūra, filtruojantys sodai.

PROFESIONALI KOSMETIKA

FLEUR'S

COTON SEEDS GENTLE EXFOLIANT

Veido šveitiklis su medvilnės sėklomis. Medvilnės sėklos nušveičia, pagerina odos struktūrą, grąžina jai natūralų spindesį ir švelnumą. Abrikosų sėklų milteliai panaudota kaip šveičiančioji medžiaga.

PURE BALANCE FLUID

,

Tyras, odos struktūrą atkuriantis fluidas, lengvos konsistencijos, reguliuojantis riebalų gamybą. Be parabenų.

EXFOLIATING CLEANSING GEL

,,,

Šveičiamoji-valomoji riebios veido odos priemonė su abrikosų, vyšnių kauliukų ir kokoso kiauto pudra, levandomis ir naktižiedėmis.

GENTLE MASK WITH SOOTHING FLORAL BOUQUET

,

Švelni veido kaukė su raminančių gėlių puokšte. Gaivios tekstūros ir greito raminamojo efekto. Mažina dirginimo ir tempimo jausmą. Mažina “deginimo” jausmą. Švelnina ir putlina odą. Šviesina veido odą. Be parabenų.

YOUTHFUL RADIANCE MASK

,

Jauninamoji, švytėjimo suteikianti veido kaukė.

HYDRA-NUTRITIVE FLORAL OIL

,

Drėkinamasis – maitinamasis sausas gėlių aliejus veidui.