Registruokitės NEMOKAMAM PHYTOMER GROUP MASAŽINIŲ PRIEMONIŲ PRISTATYMUI IR PROCEDŪRŲ DEMONSTRACIJAI 2023 gruodžio 6 arba 14 d. 11 val. Vilniuje, Žvėryne, Dienos SPA centre ESLAUDA adresu Kęstučio 19.

Norėdami dalyvauti mokymuose registruokitės užpildydami žemiau esančią formą arba rašykite/skambinkite tel. 8 52 75 03 06, info@phytomer.lt

Prašome nurodyti, kurią dieną norėtumėte dalyvauti, taip pat, jei ypatingai domina kažkuri tema, pažymėkite tai žinutėje, pvz.: celiulitas, strijos, apimčių mažinimas, nenuplaunami kūno šveitikliai ir kaukės, etc.

Vardas *

El. paštas *

Tel. nr.

Žinutė

PERŽIŪRĖKITE MINI TEORINIŲ MOKYMŲ ĮRAŠUS DOMINANČIOMIS TEMOMIS IR GILINKITE ŽINIAS PRAKTINIUOSE SEMINARUOSE

PHYTOMER PREKINIS ŽENKLAS

Tai bazinis 27 min. trukmės video įvadas į PHYTOMER kosmetiką

Video mokymų metu susipažinsite su PHYTOMER prekinio ženklo kilme, istorija, pagrindinėmis veikliosiomis medžiagomis ir produktų linijomis.

VIE COLLECTION PROCEDŪRA MESOFORCE

Vie Collection procedūros MESOFORCE video pristatymas

MESOFORCE – neinvazinė alternatyva mezoterapijai: hialurono rūgštis, vitaminai, NMF.

PHYTOMER SAULĖS LINIJA

PHYTOMER saulės linijos produktų video pristatymas ir apžvalga

Šis įrašas supažindina su PHYTOMER saulės linijos produktais, išskirtine saulės filtrų kompozicija ir saulės apsaugos faktoriaus pasirinkimo galimybėmis.

VIE COLLECTION PROCEDŪRA 3D WRINKLES

Vie Collection procedūros 3D wrinkle pristatymas

Vie Collection procedūros 3D wrinkle ir papildomo modulio akių sričiai 3D eyes pristatymas.

REGISTRUOKITĖS IR GAUSITE KVIETIMUS Į ARTIMIAUSIUS NEMOKAMUS MOKYMUS KOSMETOLOGAMS

Esame oficialieji keturių prekinių ženklų - PHYTOMER, Phytoceane, Fleurs ir VIE COLLECTION - profesionalios kosmetikos atstovai Lietuvoje, todėl nuolatos rengiame įvairius teminius ir a-la-carte nemokamus mokymus kosmetologams savo mokymo centre ir visoje Lietuvoje.

Užpildykite žemiau esančią formą arba rašykite/skambinkite mums tiesiogiai ir sutarsime dėl Jums tinkamiausio mokymų laiko ir turinio. Skambinkite tel. 8 52 75 03 06, rašykite info@phytomer.lt arba užpildykite žemiau esančią formą ir su Jumis susisieksime.

Jei ypatingai domina kažkuri tema, pažymėkite tai žinutėje, pvz.: veido priežiūra, kūno priežiūra, masažai, alginatai, etc.

Vardas *

El. paštas *

Tel. nr.

Žinutė