PROFESIONALI JŪRINĖ KOSMETIKA

PHYTOMER

PHYTOMER – tai nuo 1971 metų žinomas profesionalios prancūzų kosmetikos prekinis ženklas, pirmasis pasaulyje pritaikęs jūrines veikliąsias medžiagas profesionaliai odos priežiūrai.

Tai jau trečios Gedoin kartos šeimos verslas, turintis gilias mokslinių tyrimų tradicijas ir nuosavą laboratoriją, įsikūrusią Bretanėje, veiklą vykdantis laikantis aukščiausių kokybės standartų.

PHYTOMER išsiskiria naujos kartos natūraliais, aukštos kokybės, nežalingais aplinkai ingredientais, atsakingu požiūriu ir pasaulinių patentų gausa.

petys petin su gamta

Natūralūs ingredientai

Nuo pat pradžių PHYTOMER siekė harmonijos su gamta, kad klientus pasiektų tik aukštos kokybės veiksmingi produktai ir procedūros, atspindintys PHYTOMER pagarbą gamtai.

Dėl to, kai tik įmanoma, mes naudojame:

• Organiškus, laukinius, ekologiškai atsakingus ingredientus išgaunamus maksimaliai arti gamybos vietos.

• Dumblių kultyvavimo atviroje jūroje arba mūsų laboratorijose praktiką, kad išsaugotume jūrų bioįvairovę.

• Saugius veido priežiūros produktus, pasižyminčius aukštomis nautūraliai išgautų veikliųjų medžiagų koncentracijomis.

• Gamybos metodus, pasižyminčius mažu poveikiu gamtai.

MOKSLINIŲ TYRIMŲ LABORATORIJA

Pasauliniai patentai

Inovatyvių pradininkų komanda dar 1972m. atrado ir patentavo Oligomer® – ypatingą jūros vandens koncentratą su 104 mikroelementais.

Šis ingredientas su nepaprastomis mineralais papildančiomis savybėmis tapo PHYTOMER flagmanu ir įeina į absoliučios daugumos PHYTOMER produktų sudėtį.

PHYTOMER išsiskiria naujos kartos natūraliais, aukštos kokybės, nežalingais aplinkai ingredientais. Jūriniai egzopolisacharidai (EPS) – tai unikalūs ir nepakartojami natūralus cukrūs, kurių pritaikymas kosmetikoje revoliucinis.

2012 m. PHYTOMER sukūrė jūrinį cukrų XMF®, kuris lygina raukšles ir atkuria odos tankumą. Biotechnologinis stebuklas – inovatyviai odos priežiūrai.

phytomer sėkmės istorija

žaliosios pakuotės

PHYTOMER iškėlė sau tikslą sukurti produktų pakuotes, kurios turėtų kuo mažiau poveikio aplinkai.

PHYTOMER naudoja cukranendrių pagrindu sukurtą bioplastiką tūbelėms. Tai 100% perdirbama medžiaga, kuri padeda mažinti CO2 emisijas, nes cukranendrės savo augimo aplinkoje mažina anglies dvideginio koncentraciją.

Visi PHYTOMER buteliukai gaminami iš perdirbamo (8x) PET plastiko pasižyminčiu išskirtiniu skaidrumu ir spindesiu.

PHYTOMER pasirinko kremų ir serumų pakuotes iš natūralios medžiagos – stiklo, kuri ne tik puikiai perdirbama, bet ir pasižymi laikui nepavaldžia elegancija.

PHYTOMER dėžutės gaminamos iš natūralaus popieriaus, išgaunamo tvariai auginamuose miškuose, o užrašai ant pakuočių spausdinami augaliniu rašalu.

pažangiasia manualinė technika

inovatyvios PROCEDŪROS

Populiarios ir grožio terapeutų visame pasaulyje pripažintos PHYTOMER procedūros sujungia specialiai parenkamus profesionalius produktus ir pažangiausius manualinės technikos judesius. Inovatyvūs profesionalūs produktai deinami su pažangiomis manualinėmis technikomis, tad pasiekiami akivaizdūs ir tyrimais įrodyti rezultatai.

Bio-įvairovės išsaugojimas

TAUSOJAma EKOSISTEMa

Visuose gamybos etapuose didžiausias dėmesys skiriamas saugiems aplinkai metodams, kad jūrinės ekosistemos bioįvairovė – gausi, tačiau pažeidžiama – būtų išsaugota.

Gamybai naudojami atsinaujinantys energijos šaltiniai, gamybos procese panaudotas vanduo valomas natūraliai – vadinamųjų filtruojančiųjų sodų pagalba ir grąžinamas atgal į dirvožemį.

Gamybai reikalingi dumbliai ir pakrančių augalai renkami vadovauajantis griežtomis jų atsinaujinimą užtikrinančiomis taisyklėmis, auginami ant virvių saugomose vandenyno teritorijose, dauginami laboratorijoje esančiuose bioreaktoriuose.

iš prancūzijos

MADE IN FRANCE KOKYBĖ

Įkurtas Prancūzijoje, Saint Malo, PHYTOMER yra šeimos verslas, kuris jau 3 kartas yra kuriamas su tikra aistra, o aukštos kokybės produktai ir procedūros turi ypač mažą įtaką aplinkai.

Absoliuti dauguma veikliųjų medžiagų surenkama ir išgaunama vietoje, gerbiant gamtą, žmonių darbą ir minimizuojant CO2 emisijas.

 

PHYTOMER turi įtvirtintą reputaciją – tai etalonas SPA centrų rinkoje – PHYTOMER platinamas daugiau nei 10 000 pardavimo vietų net 80 pasaulio šalių.

Platus produktų asortimentas

PHYTOMER

CYFOLIA CREAM

,,

99% naturalūs ingredientai.Rožių, alijošiaus, medžio kvapo. Organinis dumblis Cyfolia, organinis apelsinų vanduo, Oligomer, mineralinis vanduo, Italinis šlamučio vanduo – drėkina, ramina, remineralizuoja veido odą. Naudoti ryte/vakare ant švarios, sausos odos paskirstyti reikiamą kiekį kremo ir lengvai pamasažuoti. Tai Phytomer naujiena ekologiška, veganiška, Ecocert sertifikuota produktų linija, sudaryta iš 5 vienas kitą papildančių produktų (tonikas-losjonas, prausiklis, šveitiklis, veido kremas, kaukė) ir […]

CYFOLIA MASK

,

Švytėjimo ir drėgmės suteikianti kaukė. 99% naturalūs ingredientai. Organinis dumblis Cyfolia, raudonasis dumblis Oligomer puikiai, drėkina, maitina, suteikia odai skaistumo ir švytėjimo. Naudoti 1 – 2 kartus savaitėje reikiamą kiekį kaukės užtepti ant švarios odos, palikti 15min., nuplauti vandeniu, tonizuoti. Tai Phytomer naujiena ekologiška, veganiška, Ecocert sertifikuota produktų linija, sudaryta iš 5 vienas kitą papildančių produktų (tonikas-losjonas, prausiklis, šveitiklis, veido kremas, […]

CYFOLIA SCRUB

,

98% naturalūs ingredientai. Kreminės tekstūros  šveitiklis su mechaninėmis dalelėmis. Organinis dumblis Cyfolia, organinis apelsinų vanduo, Oligomer, mineralinis vanduo, argano branduoliai, granatų sėklos – puikiai šveičia, suteikdamas odai skaistumo ir švelnumo. Tai Phytomer naujiena ekologiška, veganiška, Ecocert sertifikuota produktų linija, sudaryta iš 5 vienas kitą papildančių produktų (tonikas-losjonas, prausiklis, šveitiklis, veido kremas, kaukė) ir ekologiškos veido priežiūros procedūros salone.

CYFOLIA RADIANCE CLEANSING CREAM

99% naturalūs ingredientai puikiai valo. Kreminės tekstūros prausiklis. Organinis dumblis Cyfolia, organinis apelsinų vanduo, Oligomer, mineralinis vanduo, organinis saulėgrąžų ir sezamų aliejai – puikiai valo , drėkina ir suteikia odai švelnumo ir švytėjimo. Naudoti ryte/vakare  reikiamą kiekį prausiklio paskirstyti ant odos, pamasažuoti, nuplauti vandeniu, tonizuoti. Tai Phytomer naujiena ekologiška, veganiška, Ecocert sertifikuota produktų linija, sudaryta iš 5 vienas kitą papildančių […]

CYFOLIA RADIANCE TONING CLEANSING LOTION

,,

99% naturalūs ingredientai, valo ir tonizuoja. Organinis dumblis Cyfolia, organinis apelsinų vanduo, Oligomer, mineralinis vanduo – puikiai valo , tonizuoja, drėkina ir suteikia odai švelnumo. Naudoti ryte/vakare makiažui valyti ir tonizuoti odą. Tai Phytomer naujiena ekologiška, veganiška, Ecocert sertifikuota produktų linija, sudaryta iš 5 vienas kitą papildančių produktų (tonikas-losjonas, prausiklis, šveitiklis, veido kremas, kaukė) ir ekologiškos veido priežiūros procedūros salone.

CITYLIFE ULTRA-cleansing Minute Peel

,,

Detoksifikuojamasis mikrošveitiklis be abrazyvų ir rūgščių, su proteaze skubančių miesto gyventojų odai grąžins švytėjimą.

Švelnus mikropilingas tinkantis visiems odos tipams – tai naujos kartos valiklis su šveičiamuoju poveikiu pasižyminčiais enzimais, kurie leidžia švelniai pašalinti negyvas odos ląsteles.

GALINGAS ATSAKAS TARŠAI, kurio sudėtyje net trys biotechnologiniu būdu išgauti jūros cukrūs ir OLIGOMER®, – remineralizuojantis jūros vandens koncentratas, kad Jūsų oda atgautų savo prigimtinį gaivumą ir atsikratytų teršalų.

Gaivus citrusų ir gelių natomis pasižymintis kvapas vienu gūsiu mintimis nukels jus į pajūrį.

Turtinga putų tekstūra švelniai pašalina nešvarumus ir nusluoksniuoja odą vos per kelias sekundes, kad supaprastintų užimtų miestiečių rutiną.

SKAISTESNĖ ODA VOS PER MINUTĘ – tai gryno oro gūsis Jūsų odai. Giliai išvalyta, švelni ir skaisti oda. Po mėnesio oda tampa neatpažįstama: detoksifikuota, gražesnė ir skaisti – pasiruošusi kvėpuoti giliau.